İzlediğiniz Filmlere Yorum Yaparak ve Sosyal Medyada Paylaşarak Bizlere Destek Olabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olarak "Roket Vip" alternatifinden üyelere özel kesintisiz Dizi/Film izleyebilirsiniz.
  Film ve Dizileri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif seçeneklerden seçim yapabilirsiniz.
Versailles 2. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj izle 6.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
- Reklamı Geç -
  Beğen
1
0

Versailles 2. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj izle

Versailles 2. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj izle
Dublaj
720P

7.9İMDb

 704İZLENME

 0FAVORİ

Versailles 2. Sezon 10. Bölüm Türkçe Dublaj izlemeniz için Full HD 720p kalitesinde Tek Parça olarak yayınlanmıştır. Keyifli seyirler dileriz.
 Tür: Versailles
Detay
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  wolf_1 18 Ekim 2017, Çarşamba
george blagden bu dizide harika bi iş çıkarmış. geprge blagdeni daha önce vikingler dizisinde peder athshelstan rolüyle izlemiştik. 14. louis fransasındaki eşcinsellik, çarpık ilişkiler, hanetler ve entrikalarının ele alındığı bu aynı zamanda en pahalı dizi rekoruna sahip. sadece kostümler için 23 milyon avro harcanmış, 1. sezon başlamadan 2. sezonunun startı verilmişti. 2017 nisan ayında 3. sezonu başlamıştır. bu arada admin, 3. sezonu hiç bi sitede bulamadım?
İMZA
http://www..roketfilmizle.org/uploads/avatars/parker.jpg
Avatar
Üye
  wolf_1 19 Ekim 2017, Perşembe
bu dizinin 2. sezon onayı çıktığında, 3. sezonunun 17 nisan 2017 de çıkacağı açıklanmıştı. ancak yaptığım araştırmalar sonucunda neden 3. sezonunun çıkmadığını, ilginç nedenlerden olduğunu saptadım. dizinin ilk bölümünde uzunca açıklamalarda bulundum, fransa tarafından dizi büyük protestolara maruz kalmış. şöyleki 14. louis’in erkek kardeşinin kadın kıyafetleri giyerek saraydaki erkeklerle eşcinsel ilişkilere girmesi, 14. loisin erkek kardeşinin evlendiği kadınlarla yani kendi seçtiği kadınlarla erkek kardeşini evlendirip sonrada onlarla kendinin olması, entrikalar fransa halkını çok kızdırmış, zira daha öncede bahsettiğim gibi fransızlar bu konuda çok milliyetçi ve titizdir, yazarlarına 14. louisin eşcinsel kardeşini demir maskeli adam diye efsaneleştirmesi, yani fransa kendi tarihçileri ve yazarlarıyla çirkefliklerinin üzerini kapatmayı hep başarmıştır. işte bu dizidede o tarihteki fransanın skandallarını, entrikalarını, ve çarpık ilişkilerini gün yüzüne çıkardığı için, büyük protestolara maruz kalmış, versailles sarayında çekim yapmaları yasaklanmış. medyayada konuyu yine farklı biçimde yansıtmışlar. konuyu, dizide neden fransızca değilde ingilizce konuşulduğu sebep olarak gösterilmiş. oysa evrensel dil ingilizce ve dizinin tüm dünya ülkelerinde daha çok yayınlanması için bunun şart olduğunu iyi bildikleri halde, işi çıkmaza sokuyorlar kısaca. şu an dizi yapımcısı ve yönetmeni bu konu üzerinde harıl harıl çalışmakta olup 3. sezonunun 2018 tarihine ertelendiğini duyurdu. yayınlanması bile tehlikede, yayınlansada, ne gibi senaryoda değişiklikler olacak? fransanın kalbi kırılmasın diye tarihi gerçeklikten ne kadar sapacak? gibi cevapları 3. sezonunu izleyerek hep birlikte göreceğiz
İMZA
http://www..roketfilmizle.org/uploads/avatars/parker.jpg
  BENZER FİLMLER