İzlediğiniz Filmlere Yorum Yaparak ve Sosyal Medyada Paylaşarak Bizlere Destek Olabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olarak "Roket Vip" alternatifinden üyelere özel kesintisiz Dizi/Film izleyebilirsiniz.
  Spartacus: War of the Damned Kategorisi
Spartacus: War of the Damned Türkçe Dublaj izle, 2013 yapımı Spartacus Lanetliler’in Savaşı; Spartacus serisinin üçüncü ve son sezonu. 2013 yılında yayınlanan bu sezonda, Spartacus , Crixus , Gannicus ve Agron öncülüğündeki isyancı grup Roma’da zafer kazanmaya son hız devam etmektedirler. İçlerine kattıkları köleler ile günden güne güç kazanırlar. Roma ile büyük bir savaş yapıp kazanmak için son hız hazırlıklarına devam ederler.  Oldukça heyecanlı dakikalar yaşayacağınız son sezonda,  Liam McIntyre , Manu Bennett, Dustin Clare rol alıyor.
 
 
Princess Bet
  Hata! Yayınlanacak Film Bulunamadı
Princess Bet
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine Flash Bellek, Power Bank, Roket Film Amblemli Kupa vb.. birçok hediyemiz olacak.
  KATEGORİLER
  TÜRKÇE DUBLAJ YABANCI DİZİLER
  SERİ - BOXSET FİLMLER
REKLAMI KAPAT (X)
Ayın Sitesi
Ayın Sitesi